NASZE PUBLIKACJE

Oferta pracy w Ambasadzie RP w Luksemburgu

Ambasada RP w Luksemburgu poszukuje osoby na stanowisko sekretarki-asystentki/sekretarza-asystenta kierownika placówki. Umowa na prawie luksemburskim, pełen etat (40 godzin tygodniowo).

Wynagrodzenie: płaca minimalna dla osoby wykwalifikowanej.

Adres i miejsce wykonywania obowiązków służbowych: Ambasada RP w Luksemburgu, 24 rue Guillaume Schneider, L-2522 Luksemburg

Główny zakres obowiązków na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu placówki: zapewnianie prawidłowego obiegu korespondencji w formie papierowej i elektronicznej, przedkładanie dokumentów do podpisu,
  • obsługa połączeń przychodzących itp.
  • obsługa spraw związanych w wykonywaniem obowiązków przez kierownika placówki i kierownika referatu ds. politycznych i ekonomicznych (zarządzanie kalendarzem, umawianie spotkań itp.)
  • aktualizacja baz danych
  • organizacja i obsługa techniczno-organizacyjna spotkań, narad
  • udział w organizacji wydarzeń z zakresu dyplomacji publicznej i kulturalnej oraz mających na celu zachowanie polskiego dziedzictwa kulturowego i pamięci historycznej w Wielkim Księstwie Luksemburga (przygotowywanie i wysyłanie zaproszeń, kontakt z organizacjami i instytucjami partnerskimi)
  • redagowanie pism, dokonywanie tłumaczeń
  • inne zadania, w zależności od potrzeb placówki.

Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka polskiego i francuskiego na poziomie C1 (biegłość językowa)
  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważaniającego do dostępu do informacji oznaczonych klauzulą „poufne” lub w przypadku jego braku zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu
    znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność prowadzenia korespondencji biurowej/urzędowej w języku polskim i francuskim
  • systematyczność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dojrzałość oraz wysoka kultura osobista.
  • mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego przynajmniej na poziomie B2.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny sporządzone w języku polskim
  • kwestionariusz osobowy MSZ wg załączonego wzoru sporządzony w języku polskim
  • oświadczenie kandydata o:
    wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
    niekaralności
    wyrażeniu zgody na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu (jeśli dotyczy)
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego
  • kopia dokumentów potwierdzających posiadanie stosownego doświadczenia (jeśli dotyczy)
  • kopia dokumentów potwierdzających znajomość języków obcych (jeśli dotyczy).

Termin składania aplikacji:
Dokumenty proszę nadsyłać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres luksemburg.amb.sekretariat@msz.gov.pl do 15 stycznia 2023 r.

Oferty otrzymane po ww. terminie nie będą brane pod uwagę.

 Dodatkowe informacje:

  • dokumenty powinny być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydata
  • w aplikacji należy wskazać aktualny numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej
  • dokumenty załączone do aplikacji nie będą zwracane.

Ogłaszający zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na sprawdzenie umiejętności z wybranych zagadnień oraz rozmowę kwalifikacyjną;

W stosunku do wybranych kandydatów Ogłaszający zastrzega sobie prawo do złożenia propozycji zatrudnienia na innym stanowisku niż wskazane w ogłoszeniu;

Ogłaszający zastrzega sobie prawo do anulowania rekrutacji bez podania przyczyny.

Informacja na stronie Ambasady.