NASZE PUBLIKACJE

„POI” luksemburskich grafficiarzy, złotej młodzieży oraz bezdomnych idzie pod młot

„POI” luksemburskich grafficiarzy, złotej młodzieży oraz bezdomnych idzie pod młot

Przejście podziemne pod pl. E. Hamiliusa, od lat punkt zborny i miejsce spędzania wolnego czasu luksemburskiej złotej młodzieży, wraz uruchomieniem projektu „Royal Hamilius” zakończy swój żywot.

Z dniem 1 marca zamknięte zostanie nie tylko przejście podziemne, które już od kilku miesięcy straszy odrapanymi ścianami oraz wiszącymi z sufitu kablami i pordzewiałymi rurami; wyłączony z eksploatacji zostanie także parking Aldringen. W ten sposób prace nad nowym obliczem „Królewskiego Hamiliusa” ruszą nie tylko na ale i pod ziemią. Tu bowiem, w przyszłości, znajdować się ma aż trzypoziomowy podziemny parking. Dla fanów urban spaces oraz dla tych, co chcieliby sobie jeszcze pojeździć tu na rolkach, wysprayować jakieś jeszcze dzieło „sztuki miejskiej” albo zarobić trochę grosza do kapelusza jako „człowiek-orkiestra” – ostatnia szansa do wykorzystania w hamiliusowych podziemiach!

We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.

Ok