Wybrałem szablon strony

IronBone

Wybrałem szablon strony

Nieprzeczytany post autor: IronBone »

Postanowiłem zrobić stronę używając szablonu którego pozycje określone są tutaj:
http://demo.joomshaper.com/2013/helix-i ... e-position

Poszczególne części można przesuwać tak w pionie jak i w poziomie.
Przykłady, które można zrobić wg tego schematu, można oglądnąć tutaj:
http://www.joomshaper.com/joomla-templates
Oczywiście ja nie zrobię niczego tak ładnego, ale bśdę się starał.
ALE TO WY musicie mi powiedzieć jak ma nasza strona wyglądać.
Najbardziej rozbudowana będzie strona tytułowa. Wewnętrzne powinny być raczej skromniejsze, służące do wyświetlania konkretnych artykułów.
Awatar użytkownika
danka44

Nieprzeczytany post autor: danka44 »

I mysle, ze slusznie podjales decyzje. Ja przegladalam te szablony i nie moglam sie zdecydowac, bo trudno bylo mi ulozyc w glowie, czy to bedzie odpowiadac naszym potrzebom.
Teraz koncentrujac sie na jednym obrazie skupie sie na konkretach.
Danka
MaWi

Nieprzeczytany post autor: MaWi »

Tomku, wiem i oczywiscie jestem nieco zmartwiony, iz nasze tajne gremium decyzyjne wykazuje sie raczej, mowiac metaforycznie... znikoma aktywnoscia i brakiem reakcji na Twoje propozycje. Sam nie jestem bez winy, ale pozwol, ze sie usprawiedliwie - za kilka godzin moj chor spiewa w konkursie miedzynarodowym w Merschu, jutro inny moj zespol bierze udzial w uroczystosciach I-Komunijnych na Neudorfie. Moj jeszcze inny chor ma jutro o 17.00 koncert w Bettendorfie. To wszysto poprzedzone bylo calym szeregiem intensywnych prob. Dlatego ostatnimi czasy niewiele moglem zrobic dla polska.lu. Usprawiedliwiam jednoczesnie kilka innych zaangazowanych w moje projekty osob, takich jak Szymon, Aneta czy Ola. Ale moje usprawiedliwienie wazne jest jeszcze tylko do jutra wlacznie :) Potem sam obiecuje wziac sie ostro do roboty a i innych postaram sie zagonic! <mrgreen>
IronBone

Nieprzeczytany post autor: IronBone »

Usprawiedliwiam.
To ja czekając na odzew, zabiorę się za nasze galerie zdjęć. Na chwile obecną mamy 3000 zdjęć, wszystkie w jednej kartotece, z nazwami typu: ffd72ed41caf311d9759b32ebe968c6c.jpg
Informacje o nich mam w bazie, ale trzeb napisać program, który to uporządkuje.
ODPOWIEDZ