Nowy portal - czy bedzie nowy "Kalendarz Autostopowicza"?

Tutaj umieszczamy wszelkie wyjaśnienia, jak korzystać z forum, dlaczego coś działa a co innego nie, oraz publikujemy nasze do Was odezwy i interpelacje ;)
GuskaM

Nowy portal - czy bedzie nowy "Kalendarz Autostopowicza"?

Nieprzeczytany post autor: GuskaM »

A ja mam takie pytanie: czy dalej funkcjonuje czesc "Autostop" - bo nie moge zlokalizowac a przyznaje ze bylo to dla mnie bardzo przydatne. Przepraszam jesli to nie jest miejsce na to pytanie. Nie wiedzialam gdzie o to pytac..

MaWi

Re: Nowy portal - nowe forum: plusy dodatnie i plusy ujemne :)

Nieprzeczytany post autor: MaWi »

GuskaM pisze:A ja mam takie pytanie: czy dalej funkcjonuje czesc "Autostop"
Autostop (podobnie jak Agenda Kulturalna) jest jednym z modulow, ktore mamy w planie takze totalnie zreformowac i w znacznie ciekawszej, lepszej, bardziej funkcjonalnej formie, uruchomic na nowym portalu. Niestety na te i jeszcze kilka innych rzeczy zabraklo czasu, ale praca nadal wre. Poki co wiec akceptujemy wpisy dot. tzw. "covoiturage'u" wpisywane wprost na forum polska.lu (co z pewnoscia przestanie byc akceptowane, kiedy wreszcie ruszy nowy "Autostop").

Mysle, przy okazji, ze jest to dobry moment, by zapytac i Was – osoby, ktore korzystaly z tego sposobu samopomocy forumowej – czego w dotychczasowym module "Autostop" Wam brakowalo? Co byscie zmienili, dodali, poprawili? Prace nad nowa wersja modulu (ktory z cala pewnoscia zostanie napisany zupelnie od zera) sa na etapie na tyle poczatkowym, ze wszystko jeszcze jest mozliwe. Zatem – zapraszam do dyskusji, a liczac, ze bedzie ona dluga i owocna, watek dla "autostopowiczow" niniejszym wydzielam od postu GuskiM.

maua03

Re: Nowy portal - czy bedzie nowy "Kalendarz Autostopowicza"?

Nieprzeczytany post autor: maua03 »

No, to może ktoś jedzie w tym tygodniu Kraków - Lux i ma jedno wolne miejsce w aucie dla przemiłego człowieka? :)

Odpowiedz