Warning...?

Tutaj umieszczamy wszelkie wyjaśnienia, jak korzystać z forum, dlaczego coś działa a co innego nie, oraz publikujemy nasze do Was odezwy i interpelacje ;)
Awatar użytkownika
bamaza42

Warning...?

Nieprzeczytany post autor: bamaza42 »

Czy wszyscy widza to co ja?:

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2,0/DST' instead in /home/polska/public_html/includes/page_header.php on line 733

...na stronie startowej zamiast tresci "agencji podrozy" oraz nad strona Forum?...

Awatar użytkownika
wilqs72

Nieprzeczytany post autor: wilqs72 »

bamaza42 pisze:Czy wszyscy widza to co ja?:
Nie wiem czy wszyscy, ale ja to też widzę
"It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt."
Mark Twain

MaWi

Nieprzeczytany post autor: MaWi »

Houston, mamy problem?... <stres> <bezradny>

A tak na powaznie: nie mam pojecia, ale mam nadzieje, ze nasz IT ma. W kazdym razie pytanie zostalo juz wyslane w kosmos i teraz oczekujemy odpowiedzi oraz przyslania ewentualnego serwisu naprawczego.

A przy okazji - cieszy, ze sa ludzie, ktorzy zagladaja do Agencji podrozy, bo juz sie zastanawialem, czy nie usunac tego modulu, skoro nikt z niego nie korzysta ;)

ania_411

Nieprzeczytany post autor: ania_411 »

MaWi pisze:A przy okazji - cieszy, ze sa ludzie, ktorzy zagladaja do Agencji podrozy, bo juz sie zastanawialem, czy nie usunac tego modulu, skoro nikt z niego nie korzysta ;)
ale tam nie trzeba w cale zagladac-komunikat pokazuje sie na stronie glownej tej rubryki <mrgreen>

Awatar użytkownika
bamaza42

Nieprzeczytany post autor: bamaza42 »

No i po klopocie... :)

MaWi

Nieprzeczytany post autor: MaWi »

jak widac nasze tajne sluzby sa szybkie i niezwykle skuteczne :)

Odpowiedz